FÅTÖLJER, ett par. Bröderna Andersson, Ekenäs, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2144
Fåtöljer, Ett par, Royal Large, Bröderna Andersson, etiketterade - 1391 4346 - Metropol Auktioner